Статті

24.Лип.2018

Початок відвідування дитиною дошкільного закладу – дуже напружений період, який вимагає від неї перебудови всіх явлень і стосунків з оточуючими людьми, включення її в нову соціальну ситуацію. Процес адаптації до нових умов через низку обставин – вікових особливостей, стану здоров’я, типу нервової системи, стилю виховання, розвитку ігрових, комунікативних навичок тощо — у різних дітей відбувається … Продовжити читання “Допоможемо дитині полюбити дитячий садок”

Детальніше
24.Лип.2018

Майже будь-яка дитина, яка досягла трирічного віку, може застебнути кофтину на гудзиках, блискавку на куртці, взуття. Головне — допомогти їй навчитися. Як це правильно робити і в якому віці можна починати розвивати ці навички?   Коли і з чого починати Навчити застібати і розстібати липучки можна вже у віці півтора років , коли дитина починає проявляти інтерес … Продовжити читання “Дитина не вміє зав’язувати шнурки та застібати гудзики”

Детальніше
24.Лип.2018

  Шановні батьки! Щоб захистити дитину від отруєнь, кишкових та інфекційних хвороб необхідно дотримуватись наступних санітарно-гігієнічних правил: – утримувати дитину в чистоті, до дитячого садка приводити в охайному одязі, мати запасну білизну; – мити руки після повернення додому з вулиці, після туалету, перед їжею; – овочі та фрукти мити під проточною водою та ошпарювати кропом; … Продовжити читання “Профілактика інфекційних та кишкових захворювань дітей дошкільного віку”

Детальніше
24.Лип.2018

Шановні батьки! Щоб не допустити травмування дитини під час вашої відпустки, щоб не зіпсувати довгоочікуваний відпочинок, закликаємо вас відповідально поставитися до наступних рекомендацій: –   під час перебування на свіжому повітрі в літній день захищайте голову дитини панамою; –   регулюйте перебування дитини під сонцем, щоб запобігти опікам шкіри; – користуйтесь спеціальними спреями та захисними кремами для захисту … Продовжити читання “Як вберегти дитину”

Детальніше
24.Лип.2018

        Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму, як у в повсякденному житті, так і спеціально організованого. Літню роботу з дітьми в дошкільному закладі прийнято називати оздоровчою. Цим визначається її основна мета і завдання. Важливо всесторонньо використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього … Продовжити читання “загартування дітей в літній період”

Детальніше
error: Content is protected !!