Психолог

18.Січ.2021
Детальніше
24.Лип.2018

Початок відвідування дитиною дошкільного закладу – дуже напружений період, який вимагає від неї перебудови всіх явлень і стосунків з оточуючими людьми, включення її в нову соціальну ситуацію. Процес адаптації до нових умов через низку обставин – вікових особливостей, стану здоров’я, типу нервової системи, стилю виховання, розвитку ігрових, комунікативних навичок тощо — у різних дітей відбувається … Продовжити читання “Допоможемо дитині полюбити дитячий садок”

Детальніше
21.Бер.2018

Ви вирішили віддати свою дитину до дошкільного закладу. Ви­никає запитання: як сприйме дитина те, що мама, яка була завжди поруч, тепер приходитиме лише ввечері, а замість неї потрібно бути з вихователем та ще з десятком інших хлопчиків і дівчаток, кожен з яких також вимагає уваги.   Зі вступом у дитячий садок у житті дитини та … Продовжити читання “Стежинками адаптації”

Детальніше
21.Бер.2018

Перехід дитини дошкільного віку з дитячого садка до школи є важливим етапом її життя. Він пов’язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й із відповідними процесами самоусвідомлення, і характеризується зіткненням з новими проблемами, відкриттям у собі нових можливостей тощо.      Головна мета, пріоритетні напрями дошкільної і початкової ланок освіти визначені у Базовому компоненті … Продовжити читання “Підготовка дітей старшого дошкільного віку до школи”

Детальніше