В здоровому тілі – здоровий дух!

24.Лип.2018

  Шановні батьки! Щоб захистити дитину від отруєнь, кишкових та інфекційних хвороб необхідно дотримуватись наступних санітарно-гігієнічних правил: – утримувати дитину в чистоті, до дитячого садка приводити в охайному одязі, мати запасну білизну; – мити руки після повернення додому з вулиці, після туалету, перед їжею; – овочі та фрукти мити під проточною водою та ошпарювати кропом; … Продовжити читання “Профілактика інфекційних та кишкових захворювань дітей дошкільного віку”

Детальніше
24.Лип.2018

Шановні батьки! Щоб не допустити травмування дитини під час вашої відпустки, щоб не зіпсувати довгоочікуваний відпочинок, закликаємо вас відповідально поставитися до наступних рекомендацій: –   під час перебування на свіжому повітрі в літній день захищайте голову дитини панамою; –   регулюйте перебування дитини під сонцем, щоб запобігти опікам шкіри; – користуйтесь спеціальними спреями та захисними кремами для захисту … Продовжити читання “Як вберегти дитину”

Детальніше
24.Лип.2018

        Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму, як у в повсякденному житті, так і спеціально організованого. Літню роботу з дітьми в дошкільному закладі прийнято називати оздоровчою. Цим визначається її основна мета і завдання. Важливо всесторонньо використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього … Продовжити читання “загартування дітей в літній період”

Детальніше
21.Бер.2018

Нещодавно в ДНЗ№27 проходило спортивне свято для дітей середніх та старших груп «Козацькі зимові розваги». Традиційно у святі брали участь батьки і вихованці. Метою цього заходу було залучення дітей до спорту, розвиток у них прагнення до здорового способу життя, знайомство з традиціями та історією українського народу. На святі проходили веселі та завзяті естафети і конкурси … Продовжити читання “Спортивне свято «Козацькі зимові розваги»”

Детальніше
error: Content is protected !!