Про нас

Дитячий садочок був відкритий в 1963 році.

У садочку працює 12 груп та 32 вихователя. Загальна кількість вихованців – 381.

Девіз садочка:

«Наш садочок- велика країна, а серце країни- маленька дитина»

Керівництво
Дитячого садка
Радько Олена Олегівна
Завідувач
Шимон Людмила Сергіївна
Вихователь-методист
Друзь Світлана Юріївна, мама вихованця старшої групи “Ромашка”

Хочу написати відгук про наш чудовий садочок №27, який відвідує мій син з 3 років і завжди із задоволенням та радістю! Тут працюють вихователі, помічники вихователів, вчителі, які дуже люблять дітей та отримують від дітей взаємність.

Дитина у захваті, із задоволенням кожного дня йде до садочку, в чому велика заслуга вихователів групи “Ромашка” Любов Валентинівни, Валентини Володимирівни та помічника Олени Петрівни. Чудові вихователі, добрі, лагідні, чуйні, культурні, гарні педагоги, які, без перебільшення, кращі друзі та порадники для наших дітей. У группах проводяться занняття з розвитку різносторонніх здібностей дитини (вивчення навколишнього середовища, природи, математичні заняття, малювання, ліплення, фіз. культура і т.д.)

Також діти можуть відвідувати гуртки (вивчення англійської мови, танці) та отримувати нові враження (до садочку приїжджає театр та цирк).

Працюють над підвищенням комфорту та покращенням умов перебування дітей в садочку (ремонт груп, утеплення, освітлення і т.д.)

Особлива вдячність за проведення різних свят, на які запрошуються всі дітки та батьки. Як діти, так і батьки можуть прийняти участь у різних конкурсах, іграх, поспівати, потанцювати та весело провести час, як одна родина. Чудова організація, позитивні емоції та гарний настрій!

 

 

Моргун Тетяна Андріївна

Обрати дитячий садочок особисто для мене було дуже важливе рішення. Адже дитина вийде з затишного кола сім’ї у великий світ, де вона проводитиме щодня багато годин з іншими людьми. Враховуючи що я маю двох діток, для мене це було в двічі відповідальніше…

Я, Моргун Т.А.,  від імені своєї сімї, хочу виразити подяку завідуючій 27 ДНЗ м. Житомир, Радько Олені Олегівні. Під її керівництвом покращились умови перебування діток у закладі. Діткам готують їжу у відремонтованому і повністю оновленому харчоблоці; підтримується порядок на території садочка, зокрема і на дитячих майданчиках. Групи завжди підготовлені до нового навчального року та опалювального сезону. Завжди враховуються побажання батьків. На батьківських зборах обговорюються питання по роботі садочку та завжди є звіт про зроблену роботу.
Окремо хочу відмітити роботу вихователів і помічників групи «Сонечко» та «Зайченята» :  ваш професіоналізм і індивідуальний підхід до кожної дитини заслуговує на подяку! Мої дітки з великим задоволенням ідуть до дитячого садочку, бо там їх зустрічають улюблені вихователі і їх помічники. Ви вчите наших діток товаришувати, поважати один одного, фантазувати, цінувати прекрасне, бути чесними, турботливими, добрими.
Мої дітки гордяться своїми досягненнями і з великим задоволенням показують свої роботи, залюбки співають пісні і розказують вірші та казки, вивчені у садочку. При підготовці діток до свят, вихователі вкладають «душу» у кожну дитинку, що згодом і ми, батьки, бачимо на святі.

Щиро ВДЯЧНА за все, що ви робите для наших діток!

Я горжусь, що мої діти відвідують ДНЗ 27 м. Житомир – «Полісяночка»
З повагою, мама двох чарівних діток, Моргун Тетяна Андріївна.

Просандєєва Олеся – мама Просандєєвої Ангеліни, група «Капітошка»

Дитина – це прийдешнє, неоціненний скарб кожної родини, який асоціюється з радістю та щастям, спонукає нас, дорослих, шукати сенс життя, бути батьками і дітьми водночас.

Василь Сухомлинський говорив: «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.» І ці всі пріоритети ми шукаємо, коли наші діти долають нову сходинку свого життя – ідуть до садочка. Це дуже відповідальний і, водночас, хвилюючий момент, бо маємо віддати своє найдорожче в такі руки, де воно почуватиметься затишно, комфортно і, головне, безпечно. Таким для мене став ДНЗ №27 міста Житомира «Полісяночка», і не тому, що я проживаю в мікрорайоні, а тому, що з перших днів відвідування закладу вразив привітний колектив, сучасне обладнання, просторі кімнати дозвілля та дружня і тепла атмосфера взаєрозуміння, яку випромінюють працівники (навіть двірники щоранку привітно зустрічають батьків і дітей, що викликає радість і посмішку).

Не можу не відзначити близьких мені людей, вихователів групи «Капітошка». За короткий час ми всі стали великою родиною, разом вирішуємо всі питання, відзначаємо свята. Дитина хоче в садочок,  а це вже багато що значить, бо діти не вміють брехати, їм просто подобається творити, грати, потрапляти у ту казку, через яку вони пізнають життя. Отож, моя Ангеліна доглянута задоволена, захищена, а це для мене найголовніше.

Юрчук Вікторія

Наша донька ходить до цього садочку вже другий рік. Ми впевнено можемо сказати, що не помились закладом. Садочок великий, світлий, теплий, атмосфера в садочку чудова, працівники закладу завжди привітні. В нас НАЙКРАЩІ вихователі Валентина Олександрівна і Альона Вікторівна, чудова няня Раїса Петрівна. Завжди уважні до дітей і батьків, до кожної дитини ставляться з любов’ю, як до своїх діток, це видно і дуже приємно. Вони дійсно люблять свою роботу і дітей.  Дитина завжди йде до садочку весела з гарним настроєм, з садочку теж, коли ввечері забираю завжди весела, переповнена гарними емоціями, розповідає що робили, що вчили, що їли. В дитини є друзі, це дуже радує, за це подяка  вихователям, бо моя дівчинка дуже сором’язлива і мало спілкується з дітьми. Я спокійно працюю, знаючи що моя дитина завжди в хороших руках під наглядом. Коли забираю завжди охайна зачесана, заплетена. По вечорам дитина залишається в чергових групах, теж чудові, добрі вихователі. В садочку проводять цікаві заняття, на яких діти пізнають світ, навчаються спілкуватись, бути відповідальними, чуйними, а також рахувати, читати, розмовляти іноземними мовами, малювати, ліпити, тощо. А ще наші діти під керівництвом вихователів влаштовують для себе та батьків чудові свята. І, як виявляється, їжа в садочку смачніша за домашнюJ. Наша родина дуже вдячна за таку турботу і піклування для нашої дитини! Це велика робота працювати з дітьми! Дуже вдячні всьому персоналу і любимо наш садочок! Хай Ваша праця, любов, терпіння і доброта до наших діток повертається до вас сторицею.

 

 

 

Розклад

Понеділок - П'ятниця (7:00 – 19:00)

Суббота та Неділя - Вихідні

Адреса

Україна, м. Житомир 10007

вул. Київське шосе, 22

Дні прийому

вівторок - 10.00 - 12.00

четвер - 15.00 - 17.00

Контакти

(0412) 42-84-51

zt.dnz27@ukr.net